Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum
50-lecie sakramentu małżeństwa
26 XII 2007 odbył się złoty jubileusz Państwa Stanisławy i Kazimierza Kucharskich. Słowo Boże wygłosił ks.  Dziekan Prałat Władysław Trojanowski.
50 lecie

Boże Narodzenie
Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek oraz Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy...

Grupa Redakcyjna

Zakończenie prac budowlanych w bieżącym roku
Zakończone zostały prace przy budowie świątyni. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.
Budowa 2007

Pieszo do Loretto
09 IX 2007 pielgrzymi z naszej parafii powędrowali pieszo do Matki Loretańskiej. Była to już XX Piesza Pielgrzymka z dekanatu tłuszczańskiego. Pierwszy raz szedł z nami nowy dziekan ks. Władysław Trojanowski.

Pielgrzymka do Kalisza
11 VIII 2007 grupa pielgrzymów licząca ok. 50 osób wraz z ks. Grzegorzem Kucharskim udała się do najstarszego miasta w Polsce - Kalisza. Celem pielgrzymki było zwiedzenie katedry pw. Św. Józefa.
Kalisz

Ślub Moniki i Tomasza
25 VIII 2007 związek małżeński zawarli Monika Mroczek i Tomasz Kułak.

Ślub Moniki i Tomasza

Ślub naszego kolegi redakcyjnego
18 VIII 2007 odbył się Ślub naszego kolegi redakcyjnego Mirosława Skoniecznego i jego wybranki Anety Nagraba.
Ślub Anety i Mirka

Odpust parafialny

Tegoroczny odpust parafialny zakończył Misje św.
Podczas uroczystości uświetnionej  obecnością Biskupa seniora Kazimierza Romaniuka, odbyło się wyświęcenie Krzyża Misyjnego.

Misje - Odpust parafialny

Ślub Marioli i Tomasza

14 VII 2007 związek małżeński zawarli Mariola Mroczek i Tomasz Sadurski.

Ślub Marioli i Tomasza

Bierzmowanie

21 VI 2007 w czasie Misji św. przybył do naszej Parafii J.E. ks. abp Sławoj Leszek Głódź. Udzielił sakramentu bierzmowania 21 młodym parafianom.

Bierzmowanie

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»