Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum
Pierwsze środy, piątki, soboty i niedziele

Wszystkie nabożeństwa odbywają się przed Najświętszym Sakramentem, w których uczestniczą grupy parafialne. Środa - Rycerstwo Niepokalanej, piątek - dzieci komunijne i rocznicowe, sobota - Róża dziecięco-młodzieżowa i Nowa Grupa Modlitewna, niedziela - Koło Żywego Różańca i parafianie.

Zachęcamy do brania udziału w nabożeństwach!

Tynkowanie i krycie dachu świątyni

W galerii zostały umieszczone nowe zdjęcia z budowy świątyni - zapraszamy do oglądania.

Tynkowanie i krycie dachu Świątyni

Nabożeństwo czterdziestogodzinne

W dniach 31 I - 2 II 2010 obchodziliśmy XI rocznicę powstania naszej parafii - uczestniczyliśmy w Mszach Św., adoracji i godzinnych czuwaniach przed Najświętszym Sakramentem.

Zakończenie trzydniowych modlitw odbyło się w Święto Ofiarowania Pańskiego, Nabożeństwem Eucharystycznym i błogosławieństwem dla wszystkich rodzin i ks. proboszcza.

Nabożeństwo czterdziestogodzinne

Życzenia Bożonarodzeniowe
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzymy zdrowia, szczęścia, pomyślności, wiary we własne siły i odwagi w drodze do spełnienia marzeń.

Niech Narodzenie Jezusa Chrystusa obfituje w Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego oraz pokój i radość. Szczęść Boże!

Życzy ks. proboszcz Ryszard Dobosz i redakcja strony internetowej

Szopka bożonarodzeniowa

4-6 XII 2009

Piątek 4 XII 2009
17.00 Msza  św.  z nauką ogólna

Sobota 5 XII 2009
11.00 Msza św. z nauką dla dzieci
17.00 Msza św. z nauka ogólną
18.30 Nauka dla młodzieży

Spowiedź:  9.00-12.00, 16.30-18.30

Niedziela 6.XII.2009
11.00 Msza św. z nauką ogólną - zakończenie rekolekcji

Rekolekcje poprowadzi ks. proboszcz Ryszard Dobosz

IX dzień papieski
Jan Paweł II - Papież Wolności

Dzien papieski

11 X 2009 był dniem duchowej łączności z Ojcem Świętym i modlitwy w Jego intencji. W naszej parafii jak i w całej Polsce uczciliśmy go zbiórką pieniędzy "Dzielmy się miłością" dla zdolnej młodzieży.

***

16 X 2009 - 31 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża - Jana Pawła II. W tym dniu modliliśmy się o beatyfikację umiłowanego Ojca Świętego.

Boże, w Trójcy Przenajświętszej, dziękujemy Ci za to, że dałeś Kościołowi Papieża Jana Pawła II, w którym zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości. On, zawierzając całkowicie Twojemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, ukazał nam żywy obraz Jezusa Dobrego Pasterza, wskazując świętość, która jest miarą życia chrześcijańskiego, jako drogę dla osiągnięcia wiecznego zjednoczenia z Tobą. Udziel nam, za Jego przyczyną, zgodnie z Twoją wolą, tej łaski, o którą prosimy z nadzieją że Twój sługa Papież Jan Paweł II zostanie rychło włączony w poczet Twoich świętych.

Nabożeństwo Różańcowe
W październiku po Mszach św. wieczornych (17:00) oraz w każdą niedzielę, po sumie (11:00) odbywały się nabożeństwa różańcowe. Brały w nich udział grupy parafialne i pozostali parafianie.
Rozaniec 2009

Spotkanie redakcyjne
22 IX 2009 odbyło się pierwsze spotkanie grupy redakcji parafialnej strony internetowej z nowym księdzem proboszczem - Ryszardem Doboszem.
Spotkanie redakcyjne

Piesza pielgrzymka do Loretto
13 IX 2009 odbyła się XXII Piesza Pielgrzymka do Loretto. Do stóp Matki Bożej Loretańskiej udało się około 60 pielgrzymów z naszej parafii. Wszyscy gorliwie uczestniczyliśmy w nabożeństwie i Mszy Świętej.

Powitanie księdza Ryszarda

Powitanie XR

Witamy w naszej parafii nowego ks. Proboszcza Ryszarda Dobosza.
Uroczystego wprowadzenia księdza Ryszarda na Urząd Proboszcza dokonał dn. 30 VIII 2009 ks. Dziekan Władysław Trojanowski.

Życzymy księdzu wiele łask Bożych i owocnej posługi.

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»