Menu Content/Inhalt
Ogłoszenia arrow Grupy parafialne
Schola młodzieżowa

Opiekunem grupy jest Pan organista Sylwester Ludwiniak. Spotkania odbywają się w poniedziałek po Mszy św. W grupie jest około 15 osób. Młodzież śpiewa na Mszy św. o godz. 9.00 i uczestniczy w uroczystościach kościelnych.

Czytaj całość…
 
Bielanki

Opiekunem grupy jest Pani Wiesława Bereda. Spotkania odbywają się w II niedzielę miesiąca. Działalność grupy bielanek i asysty kościelnej ma miejsce od Mszy św. rezurekcyjnej 14 kwietnia 1998r. Obecnie w skład grupy wchodzi 45 osób. Bielanki biorą czynny udział w uroczystościach parafialnych.

Czytaj całość…
 
Ministranci

Opiekunem jest ks. Proboszcz. Obecnie jest 30 ministrantów, który podzieleni są na cztery grupy: kandydaci, ministranci młodsi, ministranci starsi i lektorzy oraz seniorzy. Spotkania odbywają się w piątki po Mszy św. Prowadzona jest formacja liturgiczna, biblijna, duchowo-moralna. Ministranci rozgrywają także mistrzostwa w piłce halowej o puchar ks. Proboszcza w rozgrywkach jesiennych i wiosennych.

Czytaj całość…
 
Żywy Różaniec - grupa dziecięco-młodzieżowa

Grupa dziecięco-młodzieżowa. Opiekunami grupy są p. Elżbieta Wiech i Irena Skołożyńska. Grupa powstała 2 lutego 2004r. w piątą rocznicę powstania parafii. Główną intencją ruchu jest wypełnienie za pomocą modlitwy siedmiu dobrych uczynków i naśladowanie NMP...
Spotkania odbywają się w I sobotę miesiąca.

Czytaj całość…
 
Żywy Różaniec

Animatorem grupy jest p. Anna Mroczek. Kółko Różańcowe istnieje w Miąsem od 1910 roku. Założone zostało przez rodzinę Państwa Beredów z Klembowa. Od 1948 roku Koło Żywego Różańca organizowało pielgrzymki do Częstochowy. Spotkania odbywają się w I niedzielę miesiąca.

Czytaj całość…
 
Rada Parafialna

Rada jest reprezentacją miejscowości należących do parafii, aktywnie wspiera działania na rzecz budowy szeroko rozumianego dobra wspólnego.

Czytaj całość…
 
Rycerstwo Niepokalanej

Inicjatorem stowarzyszenia był p. Jan Jusiński z Jasienicy i ks. Waldemar Kaniewski (ówczesny Proboszcz). Od czerwca 1998 roku wspólnota uczestniczy w konferencjach i naukach pogłębiających formację MI w Niepokalanowie. Grupa liczy 34 osoby. Rycerze uczestniczą w comiesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, w codziennej modlitwie w intencjach budowy nowego kościoła i dzieci poczętych.
Raz w miesiącu jest Msza św. i spotkanie formacyjne całej grupy.

Czytaj całość…