Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum arrow Nowości w naszym kościele
Nowości w naszym kościele

W ostatnim  czasie w naszym kościele parafialnym pojawiło się wiele nowych sprzętów i instalacji.
Zamontowane zostało oświetlenie, którego zakup ufundowali parafianie. Kościół jest teraz oświetlany przez czternaście kinkietów, jeden wielki żyrandol trzystopniowy, dwa dwustopniowe oraz dwa jednostopniowe.
Nie tylko lepiej widzimy, ale też lepiej słyszymy. Szesnaście nowych głośników i pięć mikrofonów zostało zamontowanych przez firmę z Legionowa. Ponadto na chórze swoje miejsce znalazły organy elektroniczne firmy Allen.
W prezbiterium nowością są trzy trony oraz dwie ławki dla ministrantów. Poza tym ze składek parafian został zakupiony biały ornat i obrus maryjny.

Światynia