Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum
Pielgrzymka do Loretto

11 IX 2005 40-osobowa grupa parafialna uczestniczyła w XVIII Tłuszczańskiej Pieszej Pielgrzymce do Loretto.

Motto tegorocznej Mszy Świętej brzmiało:

Pielgrzymka do Loretto
 „Jedna Msza Święta więcej znaczy niż wszystkie skarby świata”

„Życie jest pielgrzymką do Boga”
ks. Ignacy Kłopotowski

Podczas trudów tegorocznej wyprawy wierni wierni modlili się o rychłą beatyfikację Jana Pawła II - Naszego umiłowanego Ojca Świętego.

Chrzest Amelii Mroczek

04 IX 2005 podczas sumy przyjęta została do wspólnoty Kościoła Amelia Mroczek.

Spotkanie redakcji prafialnej

31 VIII 2005 odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie nowopowstałej grupy parafialnej - redakcji strony internetowej parafii.

Redakcja
W skład grupy wchodzi 10 osób z  ks. Grzegorzem Kucharskim na czele. (Mirosław Skonieczny,  Błażej Radzki,  Mariusz Więch,  Ewa Radzka, Wiesława Bereda, Wioleta Roguska, Aneta Łukasiewicz, Monika Rozbicka, Sylwia Roguska).

Osoby te są odpowiedzialne za serwis internetowy parafii.

Bierzmowanie
1 VI 2005 przybył do naszej parafii J. E. ks. abp. Sławoj Leszek Głódź i udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży.
Była to pierwsza wizyta pasterska Ordynariusza w naszej wspólnocie parafialnej.

Bierzmowanie

I nagroda dla szopki z Miąsego!

Po raz pierwszy w diecezji warszawsko-praskiej zorganizowany został konkurs szopek.

Szopka

Pierwszą nagrodę otrzymała szopka wykonana przez młodzież z parafii św. Jana Chrzciciela w Miąsem.

Napisali o nas - Artykuł w tygodniku katolickim "Niedziela".

««  start « poprz. 11 12 13 14 nast.  » koniec »»