Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum
Droga Krzyżowa ulicami Parafii

Podczas Misji św. 18 VI 2007 w godzinach wieczornych wspólnota parafialna na czele z misjonarzem o. Piotrem Prusakiewiczem i ks. Grzegorzem Kucharskim uczestniczyła w Drodze Krzyżowej ulicami Parafii. Krzyż na swoich ramionach nieśli wspólnie dorośli oraz młodzież z poszczególnych miejscowości naszej wspólnoty.

Misje - Droga Krzyżowa

Uroczystość Bożego Ciała

07 VI 2007 miała miejsce Uroczystość Bożego Ciała, zachęcamy do obejrzenia zdjęć!

Uroczystość Bożego Ciała

Misje Święte

Do wspólnego przeżywania czasu misji parafialnych gorąco zapraszam wszystkich moich Parafian: dzieci, młodzież i dorosłych. Niech ten święty czas będzie sposobnością do odnowy serc i umocnienia wiary. Niech nasz Święty Patron dopomaga nam w trwaniu na modlitwie i pokornej przemianie naszego życia na lepsze...

Ks. Grzegorz Kucharski

Program Misji Świętych

Misje Święte

Matka Boża nawiedza nasze rodziny

1 V 2007 rozpoczęła się peregrynacja Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Obraz "Nawiedzenia" jest zabierany do domu na dobę, przez rodziny pragnące uczestniczyć w modlitwie.

Matko Boża, Matko naszej rodziny
skąd nam ta łaska, że przyszłaś do nas?
Pozwól nam klęczeć przy Tobie Matko.
Dobrze, że do nas przyszłaś.
Zobacz naszą codzienność,
zobacz nasze życie i modlitwę.
Wiemy Matko, co Ci się u nas nie podoba.
I nas to męczy.
Ty nam, Matko pomóż!
Nie odejdź stąd aż wszystko stanie się dobrym.

Peregrynacja

Forum miase.pl
04 VI 2007 uruchomione zostało forum miejscowości Miąse, zachęcamy do odwiedzania, rejestrowania się i wypowiadania.

Życzenia Wielkanocne

Życzymy, aby Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe napełniło serca spokojem i wiarą, dało siłę do pokonywania trudów i pozwoliło z ufnością spojrzeć w przyszłość.

ks. Grzegorz i Grupa Redakcyjna

Triduum Paschalne
Wielki Czwartek 5 IV 2007
Msza Wieczerzy Pańskiej - godz. 18.00

Wielki Piątek 6 IV 2007
Liturgia Męki Pańskiej - godz. 18.00

Wielka Sobota 7 IV 2007
Wigilia Paschalna - godz. 19.00.

Wielka Niedziela 8 IV 2007
Rezurekcja - godz.6.00.
WieczerzaMeka
WigiliaRezurekcja

Czterdziestogodzinne Nabożeństwo

"Czterdziestogodzinne Nabożeństwo" - stały zwyczaj w parafii.
Nasza wspólnota 2 lutego, w święto Matki Boskiej Gromnicznej obchodzi swoją rocznicę erygowania parafii.
W ciągu trzech dni modlimy się i adorujemy wystawienie Najświętszego Sakramentu:

• każdego dnia śpiewamy Anioł Pański
  • uczestniczymy w nabożeństwie różańcowym
  • śpiewamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego
  • uczestniczymy w nabożeństwie eucharystycznym

Życzenia Imieninowe

W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły oraz samych spokojnych dni ks. Grzegorzowi życzą parafianie.

Spotkanie opłatkowe
7 I 2007 odbyło się spotkanie opłatkowe ks. Grzegorza Kucharskiego z grupami parafialnymi oraz zaproszonymi gośćmi, w tym m.in. z burmistrzem Janem Krzysztofem Białkiem. Podczas uroczystości schola wraz z organistą Sylwestrem umilała nasze biesiadowanie śpiewem kolęd.
W spotkaniu uczestniczyło ok. 100 osób.
Spotkanie opłatkowe

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»