Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum
Pielgrzymka do Torunia

25 VIII 2010 grupa 50-osobowa wraz z ks. Ryszardem uczestniczyła w pielgrzymce do Torunia, Ciechocinka i Włocławka. Zwiedziliśmy: miejsce męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszki i tamę we Włocławku, tężnie w Ciechocinku, a w Toruniu katedrę i pomnik Mikołaja Kopernika.

Pielgrzymka do Sanktuarium w Świętej Wodzie
Pielgrzymka do sw wody
7 VII 2010 wyruszyliśmy autokarową pielgrzymką do Sanktuariów na Podlasiu. Celem naszego pielgrzymowania było Sanktuarium w Świętej Wodzie koło Białegostoku. Dalsza trasa przebiegała przez Czarną Białostocką do Sokółki i Różanegostoku. Uczestniczyło w niej 45 osób wraz z przewodnikiem ks. Ryszardem.

Uroczysty grill

Na zakończenie nabożeństw majowych i czerwcowych ks. Ryszard urządził najmłodszym parafianom (ministrantom, bielankom) uroczysty grill. Wszyscy mile spędzili czas bawiąc się, śpiewając i opowiadając wesołe historie. Spotkanie zakończyło się lodowym deserem.

Odpust parafialny
Odpust Parafialny
Tegoroczny odpust parafialny zaszczycili swoja obecnością księża z dekanatu. Słowo Boże wygłosił ks. Dariusz Skwarski zaprzyjaźniony z naszą parafią.

Uroczystość Bożego Ciala
Boże Ciało
Trasa Bożego Ciała przebiegała ulicami Miąsego. Począwszy od rezurekcji procesje eucharystyczne odbywają się także w obrębie nowego kościoła. Ołtarze pięknie udekorowane i przystrojone przez naszych parafian.

I Komunia św.
 I komunia
30 V 2010 odbyła się Pierwsza Komunia Święta, do której przystąpiło troje drugoklasistów: Natalia Rudnik, Robert Mroczek i Jan Sroka. Dzieci zostały przygotowane do uroczystości przez ks. Ryszarda, a oprawę poprowadziły Aneta Łukasiewicz i Martyna Sobczak. Jednocześnie podczas Pierwszej Komunii do rocznicy przystąpiły dzieci z trzeciej klasy.

Zakończenie krycia dachu kościoła
 Zakończenie dachu
Zakończono krycie dachu kościoła. Prace dekarskie wykonała firma p. Krzysztofa Kubuja z Jaźwia. Blachodachówkę ufundował Zarządu Cmentarza Bródnowskiego w Warszawie oraz sponsor.

Serdeczne "Bóg Zapłać" składają wdzięczni parafianie i ks. Ryszard

Życzenia Wielkanocne

Wielkanoc

Życzymy błogosławieństwa Chrystusa Zmartwychwstałego.
Niech ono towarzyszy w radościach i dolegliwościach, na każdym etapie życia.
Niech będzie na zawsze mocą i nadzieją, a na końcu radością!

ks. Ryszard i Grupa Redakcyjna

Życzenia Imieninowe

W dniu imienin serdeczne życzenia, dużo zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej, na każdy dzień posługi kapłańskiej ks. Ryszardowi składają parafianie.

Rekolekcje wielkopostne

12 III 2009 Piątek
9.00 Msza św. z nauką dla dorosłych
11.00 Msza św. z nauką dla dzieci (klasy 0 – IV)