Ogłoszenia arrow Aktualności parafialne - archiwum
Podziękowanie Ojcu rekolekcjoniście Krzysztofowi Garwolińskiemu

ks. Krzysztof Garwoliński

Czcigodny Ojcze, dziękujemy Ci za Słowo Boże kierowane do nas. Dzięki tym pięknym kazaniom w naszych sercach i rodzinach prawdziwie narodził się Jezus Chrystus. Bo prawdziwa rodzina, to rodzina Bogiem silna…

Życzymy Ci drogi Ojcze obfitości darów Duch Świętego.
Dużo miłości od Boga i ludzi, na każdy dzień w dalszej pracy duszpasterskiej.

Rekolekcje adwentowe

ks. Krzysztof Garwoliński

Liczny udział parafian w Nabożeństwach Różańcowych

nabożenstwa różańcowe

Poszczególne grupy parafialne odmawiały i śpiewały Różaniec wyznaczonych dla siebie dniach.

Ślub Ewy i Marka

Ślub Ewy i Marka22 X 2005 o godzinie 16:00 odbył się ślub Ewy Groszek i Marka Romańskiego.

Podziękowanie dla Parafii wspomagających budowę kościoła

Naszą wdzięczność łączymy z ofiarą Mszy św. sprawowanej w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszej wspólnoty parafialnej.

Szczęść Boże.

Dzień wszystkich świętych

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…”
ks. Jan Twardowski

Uroczystość Wszystkich Świętych i cały listopad przypomina nam nieobecnych… odeszli zwykle niespodziewanie, zostawili jednak niezatarty ślad w naszej pamięci - rodzice, przyjaciele, znajomi... Wielu z nich było niezwykłymi osobami, choć żyli w zwyczajnych warunkach. Wspominajmy ich – nieobecnych tu na ziemi, ale obecnych po drugiej stronie życia - módlmy się za nich, a także razem z nimi.

Wierni naszej parafii także włączą się do modlitwy za wszystkich zmarłych i swoich bliskich poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej, która odbędzie się na cmentarzu parafialnym.

Zimowisko

Osoby zainteresowane wyjazdem na zimowisko do Ochotnicy Górnej w dniach od 16.01 - 21.01.2006, mogą zgłaszać chęć uczestnictwa do Księdza Proboszcza.

Ochotnica Górna

Zapowiedzi ślubne

w najbliższym czasie 22 X 2005 odbędą się dwa śluby: Ewy Groszek i Marka Romańskiego oraz Katarzyny Beredy i Tomasza Nowaka.

Rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe

od 01 X 2005 rozpoczynamy Nabożeństwo Różańcowe, w którym będą brały udział grupy parafialne i pozostali mieszkańcy.

Gość w naszej parafii

ks. Marcin Iżycki

18 IX 2005 ks. Marcin Iżycki zastępował księdza Proboszcza, który był na urlopie.

««  start « poprz. 11 12 13 14 nast.  » koniec »»